דלג לתוכן העמוד
פייסבוק אינסטגרם ניוזלטר
טוען...

"החוויה האתנית" הינה מסגרת קהילתית הפועלת במתנ"ס יעלים, קהילה למען הקהילה - הפעילים מבטאים באמצעות תאטרון, זמר ומחול את הרב גוניות בחברה הישראלית.

בקבוצה פעילים כ-80 תושבים בגילאי 10 עד 89 בשש להקות פולקלור: מרוקאים, תימנים, יוצאי מזרח אירופה, לדינו, להקת מחול "העכשוויות" ולהקת ילדות"ניצני החוויה".

החברים בקבוצה הם תושבי העיר והשכונה (יעלים) הפועלים בהתנדבות. הפעילות מונחית על ידי צוות מקצועי מתחומי הבמה, וכך מתאפשר לקבוצה להעלות מופעים , דרכם מעבירים  את הקולות והניחוחות של פעם, היום ומחר על במה עכשווית אחת.

"החוויה האתנית" - ניתן למצוא אותנו ב:

עמוד הפייסבוק

עמוד האינסטגרם

ערוץ יוטיוב

לחצו לצפייה בסרטון שיווק חינות

"החוויה האתנית" בפסטיבל מחול אוריינטלי "דזרט רוז" 2020:

https://did.li/MymCN

https://did.li/0sDNf

https://did.li/qE6ql

לחצו למופעים לדוגמה

מנהל אמנותי: שי סוזנה

מפיק/ה: הודיה אבוטבול

פרטים במתנ"ס יעלים: 08-6333821 / 08-6221607

שם החוג שם הקבוצה גיל מרכז ימי פעילות מחיר פרטים
שם החוג: פולקלור שם הקבוצה: "החוויה האתנית" גיל: רב גילאי מקום: מתנ"ס יעלים ימי פעילות: מחיר: 300.00₪ פרטים: מידע והרשמה

מידע

קבוצה: "החוויה האתנית"

מרכז: מתנ"ס יעלים

קבוצת גיל: רב גילאי

זמן פעילות

מתאריך: 01/09/2020

עד תאריך: 30/06/2021

קהילה שעושה בשביל הקהילה. הבמה היא ביתנו, לכן בכל פעם שאנו שם ליבנו מתמלא מחדש. אנחנו תאטרון "החוויה האתנית" קשת של אנשים, צבעים וכישרונות רבים שעוסקים בהתנדבות ושימור התרבות הישראלית הרב גונית על כל עדותיה, ולא רק. בצעדי מחול, בקול זימרה ובתאטרליות, אנו מופיעים וכובשים קהלים. חברי התאטרון מונים כ - 70 איש מגיל שמונה ועד תשעים. אצלנו כל אחד מוצא את כישרונו והופך לכוכב זוהר ומנצנץ.' -

עלות והרשמה

300.00₪
(מחיר לתקופה)

להרשמה לחוג לחצו כאן