תושבים יקרים,

בימים אלה נערכת רשת המתנ"סים לשנת פעילות נוספת, מגוונת ואיכותית הכוללת מעל 250 פעילויות לקטנים ולגדולים. עיריית אילת המממנת חלק ניכר מהפעילות, מייחסת חשיבות רבה לתרבות שעות הפנאי ולתרבות בכלל, כמו גם לפעילות החברה והספורט בעיר. על כן אנו פועלים כל העת לגוון ולהעשיר עבורכם את הפעילות לצד תמיכה באירועים ובפסטיבלים.

השנה נכפתה על כולנו מציאות שונה בצל מגפת הקורונה ובהתאם לה אנו פועלים. בימי הסגר, פעלו עובדי רשת המתנ"סים להנעים את זמנכם בימי הולדת עד הבית, מסיבות מרפסות, פעילות נוער ענפה ועוד. לצדם התנדבו אלפי תושבים שנתנו מזמנם, מרצם וכוחם למען האחר. בשם כולנו, נתונה לכם התודה.

תודה נוספת לכל העושים במלאכה, שבדרכם המקצועית דואגים מידי שנה כל השנה, להנעים את זמננו בחוגים, אירועים ופעילויות. לחברי דירקטוריון המתנ"ס, ליו"ר הנהלת הדירקטוריון – ד"ר דרורי גניאל, למנכ"לית הרשת – איריס כהן, שזכתה השנה כמנהלת מצטיינת ארצית, למנהלי ומנהלות המתנ"סים ולצוות העובדים על עבודה מסורה, יוזמה והשקעה מרובה.

כמו בכל שנה, נשמח לראותכם הורים וילדים, בני נוער ומבוגרים, נהנים בפעילות המתנ"סים, באירועי התרבות, בקייטנות, בחוגים, במסגרות הנוער, במועדונים החברתיים, בספריה העירונית ובמרכז הרב תחומי לגיל הרך.

לכולנו נאחל, שיגרה בריאה וטובה, עמוסת חוויות ופעילויות מהנות.

שלכם,
מאיר יצחק הלוי
ראש עיריית אילת